
Швидка зарядка Apple для iPhone 20w - комплект кабель Type-C Lighting та Блок живлення 20W
650 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 777377
Швидке заряджання для iPhone 11 12 13 14 15 16 комплект кабель Type-C Lighting і Блок живлення 20W для Apple 20W


Епоха заряджання телефонів упродовж ночі, двічі на тиждень уже позаду.
Сучасні смартфони займають важливе місце в нашому повсякденному житті, але смартфон із розрядженим акумулятором великої ємності вимагає приблизно 3-4 години до повного заряджання, іноді просто немає можливості так довго чекати.
На зміну стандартним 5W заряджання прийшли потужніші зарядні пристрої потужністю 20W, які здатні неабияк прискорити процес заряджання вашого iPhone.
Не складно здогадатися, що ці пристрої скорочують час заряджання смартфона в кілька разів, але не всі ґаджети підтримують технологію Qualcomm Quick Charge, ґаджети без підтримки цієї технології будуть заряджатися в штатному режимі.
Технології
Qualcomm Quick Charge — це нова технологія від розробників apple для того, щоб неабияк прискорити процес заряджання вашого айфона.
До комплекту входить
До комплекту швидкого заряджання, який ми пропонуємо, входить зарядний кабель USB-C to Lightning і адаптер Power Adapter USB-C 20W, який працює від мережі 220 В.
Моделі iPhone підтримують швидке заряджання:
- iPhone 14 Pro Max;
- iPhone 14 Pro;
- iPhone 14 Plus;
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max;
- iPhone 13 Pro;
- iPhone 13 Mini;
- iPhone 13;
- iPhone 12 Pro Max;
- iPhone 12 Pro;
- iPhone 12 Mini;
- iPhone 12;
- iPhone 11 Pro Max;
- iPhone 11 Pro;
- iPhone 11;
- iPhone XS Max;
- iPhone XR;
- iPhone X;
- iPhone 8;
- iPhone 8 Plus;
- iPhone SE (2-го покоління)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 650 ₴/комплект







