
Матрац надувний полуторний Intex 137 x 191 x 25 см Полуторний надувний матрац 64758
1 098 ₴
- Немає в наявності
- Код: 64758
Матрац надувний полуторний Intex 137 x 191 x 25 см Полуторний надувний матрац 64758
Комфортний відпочинок має бути доступним за будь-яких обставин. Все ще замислюєте, де розмістити гостей? Досить збирати на зайвий диван! Адже можна купити надувний матрац Intex 64758. Це комфортний елемент серії Classic Downy Airbed. Таке полуторопальне рішення підійде для гідного розміщення гостя або для подорожей. Тепер повноцінний відпочинок завжди разом із Вами, і жодних зайвих вкладень капіталу!
Надувний матрац Інтекс 64758 виготовлений відповідно до міжнародних стандартів і гігієнічних норм. Модель напівтороспальна та вирізняється універсальним розміром 137х191х25 см. Таке рішення оптимальне для повноцінної релаксації двох осіб.

Переваги:
- Технологія Fiber Tech — це комфортне рішення, що дає змогу приймати анатомічно правильне положення під час відпочинку, що можливо завдяки каркасу з поліефірних волокон
- Неперевершена м'якість — до флокованого вінілу приємно торкатися
- Водонепроникність — осади та волога не страшні
- Захист від дрібних проколів — покриття має підвищену щільність
- Ремкомплект у наборі — якщо покриття випадково пошкодилося, Ви з легкістю усунете прокол, поставивши латку
- Надійність — бренд надає тривалу гарантію
- Якісний клапан 2 в 1 — виріб легко надути електричним або механічним насосом.
Першокласний надувний матрац 64758 стане незамінним супутником у подорожах і ділових поїздках. Досить покладатися на ліжка в готелях. Адже тепер повноцінний відпочинок завжди разом із Вами! Комфорт гарантований.

Характеристики
- Довжина — 191 см
- Ширина — 137 см
- Висота — 25 см
- Розміри — (ДхШхВ) 191 x 137 x 25 см
- Вага — 3,8 кг
- Внутрішня система — Dura-Beam Standart
- Максимальне навантаження — 175 кг
- Матеріал — ПВХ із велюровим покриттям
- Виробник — Intex
- Розмір паковання — 35,5x28,5x11 см
- Серія — Classic Downy Bed
- Країна-виробник — Китай
- Тип — надувний флокований матрац
- Товщина матеріалу — 0,38/0,52 мм
- Паковання — картонна коробка
- Колір синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
- Ціна: 1 098 ₴










