
Дитячий ігровий намет для дівчинки "Замок Принцеси" Палатка для дівчинки у вигляді замку Рожева
780 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: AN2158
Дитячий ігровий намет для дівчинки "Замок Принцеси" Намет-намет для дівчинки у вигляді замку

Дитячий ігровий намет Замок Принцеси Намет для дівчинки. Яскравий і безпечний намет ігровий дитячий стане улюбленим місцем для ігор ваших дітей Міцність конструкції дозволяє намету витримувати активні ігри. У зібраному вигляді не займає багато місця та дуже зручна для зберігання. Матеріал намету легко миється і не потребує спеціального догляду. Намет має вхід, прикрашений шторками, і два вікна з сітками, завдяки чому вона добре провітрюється. Забарвлення біля будиночка від ніжного до яскраво-рожевого кольору, а на даху встановлений прапор. У наметі є підлога, що робить гру ще більш комфортною для дітей. Намет має складну конструкцію та яскравий барвистий зовнішній вигляд. Її легко встановлювати та згортати. Характеристики: Намет складаний; Наявність статі: Так; Легка вага; Збірна конструкція Входу із завіскою; Розміщення: У приміщенні на вулиці; Розмір намету: 93 x 69 x 103 см, на кілочках, вхід на зав'язках Розміри коробки: 55 x 15 x 8 см Вага: 1 кг.

Розмір намету:
- діаметр 93 см
- висота 103 см
Характеристики:
- надійна, міцна конструкція
- водонепроникний матеріал, стійкий до сонячного світла
- матеріал 100% поліестер
- швидкий монтаж і демонтаж
- підходить для використання на відкритому повітрі та в приміщенні
- упакована в естетичний чохол на замочку
- зручний вхід у намет, закривається на липучках
- на стінах намету розміщені вікна з дрібною сіткою
- ідеально підходить для подарунка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Діаметр | 105 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 1 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 540 ₴








