
Надпотужна лазерна указка синій промінь, що запалює папір B015 — 5 насадок потужний лазер 50000mW
1 950 ₴/комплект
1 390 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: YX-B015
Надпотужна лазерна указка із синім променем для пропалювання паперу B015 — 5 насадок потужний лазер 50000mW

Сучасні ліхтарики, що працюють на основі світлодіодів, вже повністюскочили з ринку класичні світильники з лампами розжарювання. Вся річ в тому, що світлодіоди потужніші, невибагливі, довговічніші та мають більший ресурс для автономної роботи. Таке джерело світла допоможе вас завжди, коли це буде потрібно: у темну пору доби, щоб освітити собі дорогу, коли в будинку або квартирі вимкне електрика, а також коли буде необхідно точково освітити важкодоступні місця.
Переваги ліхтарика виробника TYLaser YX-B015 Blue Laser
Сьогодні користувачі висувають досить серйозні вимоги до ліхтариків, адже хочеться, щоб такий пристрій не підвело в найвідповідальніший момент. Так, ліхтарик виробника TYLaser YX-B015 Blue Laser має безліч переваг:
- Має величезний ресурс роботи. Ця модель ліхтарика може пропрацювати від 30 до 50 тисяч годин. Усе тому, що як джерело світла виступає світловий діод.
- Споживання мінімальної кількості енергії, завдяки чому може довго працювати без заряджання.
- Має компактні розміри, тому його можна брати із собою в подорожі, на риболовлю й навіть просто постійно носити в кишені або рюкзаку.
- Стійкий до ударів. Якщо порівнювати з моделями на лампах розжарювання, то вони досить чутливі до механічних пошкоджень, а ось ліхтар цього виробника абсолютно не боїться ударів, вібрацій і навіть падінь.
Ліхтарі від виробника TYLaser YX-B015 Blue Laser мають великий попит завдяки своїй функціональності та практичності в роботі.

- Тип ліхтаря — лазерна указка.
- Тип живлення — акумуляторний.
- Матеріал — Метал.
- Наявність лазера — синій.
- Кількість насадок — 5.
- Кількість режимів роботи — 1.
- Потужність: max вихідна потужність < 50000 мВт
- Живлення — 2x16340.
- Розміри — L208, O30 мм.
- Додаткові характеристики: Довжина хвилі 450nm. Фіксований фокус. Корпус алюміній. Клас III.
Комплектація
- лазер,
- 5 насадок,
- 2 акумулятори,
- зарядний пристрій
- коробки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Максимальна довжина хвилі випромінювання | 450 нм |
| Дальність свічення | 5000 м |
| Живлення | Акумулятор |
| Номінальна потужність | 200 мВт |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 208 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Діаметр вихідного променя | 5 мм |
| Вага | 250 г |
- Ціна: 1 390 ₴/комплект











