
Сушарка настільна для посуду Bawl Rack . Організатор для миття посуду метал. Двоярусна сушарка посуду.
987 ₴
- Немає в наявності
- Код: Mel16139
Сушарка настільна для посуду Bawl Rack . Організатор для миття посуду метал. Двоярусна сушарка посуду.
Кухонна сушарка R2F — незамінна річ на кожній кухні. Вона дуже практична, у неї вдало поміститься безліч кухонного приладдя.
Тримайте посуд у порядку: сушарка для посуду на кухонній стійці вміщає 17 тарілок. Ви також можете зберігати миски, склянки та іншу кухонну начиння на нижньому рівні практичної полиці. Сушарка для посуду виготовлена з високоякісної сталі та покрита високотемпературним лаком для запікання. Це запобігає появі іржі та забезпечує довгий термін експлуатації. Нековзна кришка внизу забезпечує стійкість, її нелегко трясти. Вона міцна, підходить для тривалого використання.
Не турбуйтеся про безлад на кухні. Підходить для зберігання чашок, мисок, посуду та іншого кухонного начиння. Використовуйте робочу поверхню з двоярусною кухонною полицею для посуду. На першому рівні є місце для фруктів, овочів, кавників і до 15 тарілок. На другому рівні можна розмістити миски, тарілки, пляшки та до 18 мисок, що ідеально підходить для вашої обмеженої кухонної стільниці.

Переваги:
- Зручне зберігання посуду;
- Довговічний і водостійкий матеріал;
- Стильний і сучасний дизайн;
- Нековзні ніжки;
- Складана конструкція

Характеристики:
- Кількість ярусів: 2;
- Матеріал: Нержавіюча сталь;
- Колір: Чорний;
- Довжина: 42 см;
- Ширина: 23.5 см;
- Висота: 39 см;
- Вага: 1.54 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддону | Так |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 390 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 987 ₴






