-25%

Органайзер для круп прямокутний.Контейнери для сипучих продуктів.Диспенсер для круп. Кухонний органайзер круп.
900 ₴
671 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mel16161
+380 (66) 120-00-48
0679637303
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для круп прямокутний.Контейнери для сипучих продуктів.Диспенсер для круп. Кухонний органайзер круп.
Цей функціональний контейнер-диспенсер створений для зручного зберігання й дозування різних сипких продуктів. Він прекрасно підходить для круп, цукру, солі, борошна, горіхів, сухих фруктів і багато чого іншого. Органайзер не тільки допоможе вам тримати вашу кухню в порядку, але також додасть організованого та структурованого вигляду вашому робочому простору.

Переваги:
- Має шість секцій
- У кожній секції вбудований дозатор
- Прозорі контейнери
- Порційний лоток у комплекті
- Можна об'єднати секції знімними перегородками
- Можна підвісити на стіну
- Має шість секцій
- У кожній секції вбудований дозатор
- Прозорі контейнери
- Порційний лоток у комплекті
- Можна об'єднати секції знімними перегородками
- Можна підвісити на стіну

Характеристики:
Кількість відсіків: 6 шт
- Максимальна вага: до 10 кг
- Матеріал: пластик
- Колір корпусу: білий
- Розмір: 37х31,5х13см
- Вага: 300 грамів

Комплектація
Органайзер для сипких продуктів
- Порційний лоток
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴











