
Портативна зарядна станція для квартири EP-P300W 12 V/30 Ah (Li-ion) із сонячною панеллю 60W
14 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: EP-P300W
Портативна зарядна станція для квартири EP-P300W 12 V/30 Ah (Li-ion) із сонячною панеллю 60W
Станція ідеальна як автономне запасне джерело енергії. Завдяки великій місткості вона здатна забезпечити тривалу роботу ґаджетів, медичного обладнання, системи відеоспостереження тощо. Електростанція заряджається не тільки від мережі 220 вольтів.
Зарядна станція 300 Вт призначена для кемпінгу або екстреного застосування в домашніх умовах. Його потужність цілком підходить для побутових потреб, як-от заряджання телефона, ноутбука, під'єднання освітлення, заряджання портативних радіостанцій і пряме під'єднання неергінних побутових приладів.
Її можна під'єднувати до автомобільного акумулятора та сонячних батарей. Пристрій буде корисним на виїзних заходах, в експедиціях, незамінний він для військових. Портативна станція легко переноситься. Транспортування здійснюється завдяки зручній ручці. Зверніть увагу: пристрій має бути менш ніж 300 Вт.
Переваги:
Екологічне та тихе: Отримуйте енергію від сонця та живлення від акумулятора. Жодного бензину, токсичних газів або шуму під час роботи.
Компактний, легкий: зручно брати із собою, хоч куди б ви пішли.
Безпечний: Екологічно чисте джерело енергії з надійною системою керування батареями безпечне навіть під час використання в приміщенні.
Низька собівартість: використання енергії сонця безплатно та практично не вимагає обслуговування.

Станція ідеальна як автономне запасне джерело енергії. Завдяки великій місткості вона здатна забезпечити тривалу роботу ґаджетів, медичного обладнання, системи відеоспостереження тощо.
Електростанція заряджається не тільки від мережі 220 вольтів. Її можна під'єднувати до автомобільного акумулятора та сонячних батарей. Пристрій буде корисним на виїзних заходах, в експедиціях, незамінний він для військових. Портативна станція легко переноситься. Транспортування здійснюється завдяки зручній ручці.

Системи захисту
- Напруга виявлення перезаряджуваності елемента 12,8 В ± 50 мВ
- Напруга відновлення перезаряджуваного елемента 12,5 В ± 100 мВ
- Напруга виявлення перерозряджання елемента 8,25 В ± 100 мВ
- Напруга відновлення у разі перерозряджання елемента 9,0 В ± 100 мВ
- Номінальний робочий струм заряду 30 А
- Виявлення перевантаження за струмом 90 ± 30 А
- Опір PCM ≤50 мОм


Характеристики:
- Термін експлуатації ≥1000 циклів за глибини розряду 80%, 0,5 °C/0,5 °C, 25 °C
- Матеріал: АБС + сталь
- Світлодіодний індикатор екрана
- Вхідна потужність заряджання постійного струму: 12 В 30 А
- Сонячна система заряду: до комплекту входить сонячна панель 60W
- Потужність: 300Вт
- Кількість розеток: 2
- Тип акумулятора: LiFePo4
- ШІМ-контролер заряду
- Вихід інвертора змінного струму: 110В/220В 50Гц/60Гц
- Розміри: 260 * 160 * 170 мм
- Температура зберігання: -30°C~70°C
- Робоча температура: -15°C~60°C
- Вологість робочого середовища: 10%-90%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Особливості | Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Ліхтарик, З підставкою |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
| Роз'єми | USB, USBx2, Розетка AC 220 В |
- Ціна: 14 000 ₴





