
Зарядна станція для дому 300W EP-3018 12V/18Ah + сонячна панель 45W. Акумуляторний інвертор. Повербанк.
7 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 300W EP-3018 12V/18Ah
Зарядна станція для дому 300W EP-3018 12V/18Ah + сонячна панель 45W. Акумуляторний інвертор. Повербанк.

Зарядна станція 300 Вт призначена для кемпінгу або екстреного застосування в домашніх умовах. Його потужність цілком підходить для побутових потреб, як-от заряджання телефона, ноутбука, під'єднання освітлення, заряджання портативних радіостанцій і пряме під'єднання не енергоємних побутових приладів.
Станція ідеальна як автономне запасне джерело енергії. Завдяки великій місткості вона здатна забезпечити тривалу роботу ґаджетів, медичного обладнання, системи відеоспостереження тощо. Електростанція заряджається не тільки від мережі 220 вольтів. Її можна під'єднувати до автомобільного акумулятора та сонячних батарей. Пристрій буде корисним на виїзних заходах, в експедиціях, незамінний він для військових. Портативна станція легко переноситься. Транспортування здійснюється завдяки зручній ручці.
На скільки вистачить цієї батареї? відповіді немає, ви маєте вирахувати самі, оскільки кожен електроприлад витрачає енергії по-різному, дивіться електричну ємність 180 Вт/год і рахуйте!
Якщо використовувати його максимально з потужністю 300 Вт, то має вистачити на 40 хвилин, але для прикладу звичайний ноутбук споживає 40-60 Вт, з такою витратою має вистачити на 3-5 годин роботи ноутбука.

- Захист від короткого замикання.
- Захист від перевантаження змінним струмом 300 Вт.
- Захист від перегрівання.
- Захист від високої температури 85 °C
- Захист від перезаряджання.
- Внутрішній і зовнішній генератор сонячної енергії.

- Тип: портативна електростанція/перетворювач напруги
- Номінальна потужність: 300Вт
- Ємність батареї: 18000 mAh
- Вихідна напруга USB: 3v, 5v, 9v, 12v (підтримує швидке заряджання 18 Вт)
- Вихідна потужність постійного струму: 12v
- Вхідна напруга: 12-24v
- Час повного заряджання 2 години
- Матеріал: АБС + сталь
- Світлодіодний індикатор екрана
- Кількість розеток: 1
- Тип акумулятора: LiFePo4
- ШІМ-контролер заряду
- Розмір корпусу 24 х 18 х 7.5 см
- Вага: 2.3 кг.
Комплектація
- Інвертор акумуляторний із сонячною панеллю 45 Вт EP-3018-300W.
- Компактна сонячна панель із кріпильними елементами для встановлення.
- Зарядний пристрій для під'єднання до мережі змінного струму.
- Інструкція користувача з докладними інструкціями щодо встановлення, використання й безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 18000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | DC |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Особливості | Протиударний корпус, Вологозахищений корпус, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 2.3 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 7 500 ₴











