
Бездротовий акумуляторний пилосос RAF 8669 колбовий. Вертикальний ручний пилосос з LED підсвічуванням.
5 330 ₴
- Немає в наявності
- Код: RAF 8669
Бездротовий пилосос колбовий на акумуляторах RAF 8669. Вертикальний ручний пилосос з LED-підсвіткою турбощітки · 40 хвилин роботи акумулятора.
Відсилання до будь-якого міста України без передоплат!
Зручний, ефективний акумуляторний пилосос із надтонким фільтром очищення, збирає найдрібніші частинки пилу.
Швидке прибирання та чудовий результат. Висока ефективність очищення, яку дарує бездротовий пилосос. Обладнаний турбощіткою, він демонструє бездоганні результати видалення пилу, алергенів із будь-якого типу покриттів.
Компактні габарити та висока потужність, пилосос ефективно очистить ламінат, плитку, паркет і килими від забруднень.
Втілюючи найкращі технології чистоти, пилосос обладнаний цифровим інверторним мотором.
Знявши телескопічну насадку, довжина пилососа стає 54 см, що дає змогу використовувати його як автомобільний пилосос.


- Зручність прибирання під меблями (трансформована ручка);
- LED-підсвітка турбощітки;
- Поворот щітки пилососа на 180 градусів;
- Ємний акумулятор на2200 мА/год;
- Індикатор рівня заряду;
- Регульована потужність;
- Знімна телескопічна ручка.

- Тип: пилосос акумуляторний;
- Тип прибирання: суха;
- Тип пилозбірника: контейнер;
- Потужність всмоктування: 120 Вт;
- Місткість пилозбірника: 0.8 л;
- Паркування: вертикальне;
- Кількість швидкостей: 2;
- Час роботи: 40 хв;
- Час заряджання: 4 ч;
- Живлення: акумулятор Li-Ion 22.2 В, 2200 мА/год;
- Тип фільтра: НЕРА;
- Габарити: 109х21.5х17.5 см;
- Вага: 1.5 кг.
Комплектація:
- Пилосос RAF R.8669;
- Трубка металева;
- Широка насадка підлога/ковер;
- Вузька щілинна насадка;
- Вузька насадка зі щетинками;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводська паковання.
Чим ми кращі наші конкуренти?
• Відсилання на день замовлення!
• Накладене плаття без передоплату!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на нові! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673, 0679637303 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка, Захист від перегріву, Фільтр для захисту мотора, Регулювання потужності всмоктування |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 5 330 ₴












