
Набір ігоровий Hoco комп'ютерна клавіатура з мишкою з підсвічуванням RGB. Світлодіодна клавіатура з мишкою для ПК
860 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: GM18
Ігрова комп'ютерна клавіатура з мишкою з RGB-підсвіткою. Світлодіодна клавіатура з мишкою для ПК Hoco GM18

Ігровий набір Hoco GM18 складається з мембранної клавіатури та миші зі спеціально розробленим для ігор світлодіодним триколірним ефектом освітлення. Сумісність із більшістю основних систем на ринку.
Підвісні ідеально підходять кінчикам пальців, не втомлюються у разі тривалого використання, а також їх зручно чистити. Те, що немає залипання клавіш, робить клавіатуру схожою на механічну клавіатуру та неабияк покращує відскок клавіш.
Виготовлений з АБС-пластику, що робить його міцним і довговічним.

Клавіатура: мембранна клавіатура
Основний матеріал: ABS + силікон
Спосіб під'єднання: дротовий USB
Схема: HTC 8204
Кількість клавіш: 104
Максимальна роздільна здатність сенсора: 1000
Механізм клавіш клавіатури: мембранний Тип сенсора:
оптичний Інтерфейс: дротовий4, USB Вес : : 440*130*36 мм Довжина кабелю клавіатури: 1,45 м Освітлення: підсвічування триколірна LED Сумісність: Windows 95, Windows 98, 2000, XP, ME, Vista 7, Vista 8, Vista 10, Linux, Mac Вага мишки: 87 г Розмір: 128*68*40 мм Довжина кабелю мишки: 1,45 м DPI: 800-1000-1200 Виробник: HOCO
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Коробка
Клавіатура
Миша
Інструкція
Чим ми кращі наші конкурети?
• Відсилання на день замовлення!
• Накладене плаття без передоплату!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на нові! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
- Ціна: 860 ₴/комплект











