
Велика блютуз-колонка-валіза Temeisheng 1900 Вт 2 мікрофони Портативна акустика колонка з підсвіткою
6 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK-012
Велика блютуз-колонка-валіза Temeisheng 1900 Вт 2 мікрофони Портативна акустика колонка з підсвіткою

Якісне та гучне звучання мобільної акустичної системи SM012 забезпечують 2 динамічні випромінювачі (динамік 12" і 1" твіттер) під'єднуваних до підсилювача D класу. Для під'єднання смартфонів, планшетів або ноутбуків використовується з'єднання через бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0, який дає змогу передавати покращений звуковий сигнал HD-якості відразу на акустичну систему. Для аналогових джерел передбачений традиційний роз'єм лінійного входу AUX IN з роз'ємом mini Jack. Гучність системи цілком досить для акустичного оформлення великих приміщень, так і на відкритій місцевості. Колонка виготовлена з високоміцного ABS-пластику, а завдяки складаним ручкам і колесам, можна легко носити її із собою в будь-яке місце. Акустична система обладнана "склянком" 35 мм для монтажу на акустичні стійки. Також є функція записування вашого співу безпосередньо на флешку через USB-вхід.
Temeisheng - це акустика, що поєднує в собі MP3 плеєр + підсилювач голосу, для заходів, караоке на вулиць і вдома, комбопідсилювач для музичного інструменту.

Особливості:
Технічні характеристики:
- Розмір динаміка: 12" + 3,5"
- Потужність: 250 Вт
- Потужність RMS: 50-100 Вт
- Опір: 8 Ohm
- Чутливість: 98дБ
- Частотний діапазон: 50-20000 Гц
- Еквалайзер: 5-смуговий
- Treble - Високі частоти регульовані
- Bass - Низькі частоти регульовані
- LED дисплей: Є
- Пуль ДК: Є
- MP3 плеєр: Є
- FM радіо: Є
- Вхід USB/SDcard: Є
- Bluetooth: Є
- Роз'єми: 3*Jack 6.3, AUX, USB, SD
- Інструментальний вхід: Є
- Регулятор гучності інструмента: Є
- Радиомикрофоны: 2 бездротові мікрофонів
- Додатково: Пріоритет мікрофона, функція записування
- Ефекти: ECHO, DELAY
- LED подсветка: Є (вимкнена)
- Батарея: DC Li-батарея, 7.4V 3600 mAh
- Тривалість роботи від батареї: 5-6 годин
- Тип живлення: Акумулятор/220V/15V
- Стакан під встановлення на стійку: Є
- Розмір колонки: 350 (Ш) * 300 (Д) * 550 (В) мм
- Розмір упаковки: 380 (Ш) * 380 (Д) * 600 (В) мм
- Вага: 8 кг
Радіомікрофони:
- Кількість: 2 шт
- Тип радіосистеми: UHF
- Дальність роботи мікрофона: до 50 метрів
- Живлення мікрофона: 2 батарейки типу АА
- Функція пріоритету мікрофона над музикою
-
Комплектація
- Модель: SMAX012
- Акустична система
- Пульт ДК
- Радіомікрофони (2 шт.)
- Блок живлення
- Пакувальна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Temeisheng |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 250 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Чутливість | 98 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card, SD |
| Особливості | FM-приймач, Зарядка плеєра/смартфона, Бездротовий пульт ДУ, Синхронізація з ПК, Інформаційний дисплей, Функція гучного зв'язку, Еквалайзер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 6 500 ₴











