
Універсальна автомагнітола 2din 7018B з пультом керування. Сенсорна авто магнітола з Bluetooth USB FM 7 дюй
2 975 ₴
2 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01000239
Універсальна автомагнітола 2din 7018B з пультом керування. Сенсорна авто магнітола з Bluetooth USB FM 7 дюймів.
Відсилання до будь-якого міста України без передоплат!

Модель CML-PLAY 7018B — одне з найкращих рішень для того, хто прагне якісного звуку з можливістю розширення аудіо-, відеосистеми.

- 7"-дюймовий цифровий TFT ємнісний сенсорний екран
- TF-слот для картки, з USB 2.0 порт — 3D-меню — 1080 P відеоформат
- Підтримка аудіоформалізації mp3/wma/wav/mkv/flac/ogg/ape
- Підтримка відтворення відео у форматі: rm/rmvb/dvd (vob)/vcd dat)/mp1/mp2/divx/xvid/mp4/h263/h264/flv/3gp/swf/avi/asf/mjpeg
- Підсилювач mosfet: 60 Вт X 4max Вихідна потужність
- Fm діапазон: 87.5 мГц-108.00 мГц (європа)
- З дистанційним керуванням
- Запам'ятовування режиму відтворення — фм/ tf/usb режим
- Функція годинника
- Функція вимкнення звуку
- Bluetoth-функції — Bass і treble, L&R-канал стабілізатор
- Aux функція
У пристрій, порівнюючи з рівними за ціною зразками, встановлений новий чипсет (CPU). Він забезпечує роботу пристрою — стабільнішу, продуктивнішу, з швидшим відгуком у керуванні. Безліч форматів аудіо та відео декодує нова окрема мікросхема DSP. Є можливість перегляду на екрані світлин JPEG та інших форматів.
За допомогою Bluetooth здійснюється з'єднання з джерелами інформації на мобільних, планшетах, інших носіях і трансляція з них на магнітолу музики та відео. Додатково магнітолу з її можливостями можна використовувати як засіб безпечного мобільного зв'язку, що не перешкоджає виведенню автомобіля. На задній частині магнітоли є роз'єми для під'єднання камери заднього огляду, додаткового монітора та сабвуфера. Сенсорний дисплей чудово реагує на дотик пальців.

- Bluetooth — сумісні пристрої;
- Можливість під'єднання ряду ґаджетів через наявний конектор AUX. Це плеєри, мобільні тощо.
- Порт USB з його можливостями обміну інформацією;
- Слот під карту пам'яті microSD;
- Високошвидкісний інтерфейс USB2.0, крім цього, його можна використовувати як джерело заряджання мобільних ґаджетів у дорозі від мережі автомобіля;
- Радіо — невіддільна частина сучасної відеомагнітоли в машині. У нашому випадку воно автоматичне, з запам'ятовуванням станцій (до 18 шт.) для швидкого доступу. Працює в діапазоні FM.

- Автомагнітола 7018В
- Пульт дистанційного керування з кріпленням на кермо
- Ручний пульт ДК
- Євровилка для під'єднання
- Инструкция на англ. языке
- Заводське паковання
Чим ми кращі наших конкурентів?
• Відсилання на день замовлення!
• Накладене плаття без передоплату!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на нову! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
| Екран | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Основні | |
| Потужність | 45 Вт |
| Типорозмір | 2 DIN |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, DivX, VideoCD, MP3, JPEG, SVCD, AVI, WAV, FLAC, OGG, MPEG1, MPEG2 |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Тип | Mp3 |
| Виробник | Pioneer |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 105 мм |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід |
- Ціна: 2 599 ₴











