
Дитячий нічник зоряне небо проектор зоряного неба Star Master, нічник стар-майстер, нічник, що обертається.
660 ₴
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24497
Дитячий нічник проектор зоряного неба Star Master, Нічник старомайстр, нічник-проєктор, що обертається
Нічник проєктор зоряного неба. Світлодіодна USB-лампа проєктор зоряне небо від USB

Проєктор зоряного неба Star Master — магія зірок у приміщенні! У наші дні, через забруднення атмосфери в наших містах, багато хто з нас не може спостерігати красу мерехтіння зоряного нічного неба. Завдяки цьому нічнику проєктору, зоряне небо буде у вас на стінах і стелі.

Перед Вами оригінальний, незвичайний, креативний подарунок та сувенір! Хочете створити вдома атмосферу романтики та «дотягнутися до зірок» — будь ласка, це можливо! Нічник Зоряне небо приносить не тільки естетичну насолоду, але й користь — допомагає заснути.
Звертаємо Вашу увагу, що під час роботи нічника чути звук моторчика.
Живлення: 4 батарейки типу ААA (не входять до комплекту)
Колір може відрізнятися від кольору на зображенні.
Чим ми кращі наші конкуренти?
• Відсилання на день замовлення!
• Накладене плаття без передоплату!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на нові! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673, 0502784303 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Синій |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Нічник проектор зоряного неба Star Master Нічник старо майстер Обертовий нічник-проєктор |
- Ціна: 255 ₴











