
Нічник проєктор зоряного неба. Світлодіодна USB-лампа проєктор зоряне небо від USB
410 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mel RD-7201
Дитячий круглий обертовий нічник-проектор зоряне небо Star Master USB світильник у формі кулі Нічник проектор зоряного неба. Світлодіодна USB-лампа проектор зоряне небо від USB

Круглий нічник-проектор зоряне небо Star Master прекрасний подарунок для вашої дитини. Він освітить кімнату вашого малюка прекрасними зірками та місяцем.
Живлення світильника можливе від usb дроту або від чотирьох батарейок типу ААА. Комплектується напівпрозорим матовим ковпаком, який дає змогу створити більш приглушене затишне світіння. Нічник має три кнопки керування, які відповідають трьом режимам роботи (їх можна поєднувати в будь-якій комбінації):
Особливості:
1) досить яскрава проекція білого світла (білі зірки);
2) режим RGB з можливістю вибору одного або змінного світіння червоного, синього та зеленого кольорів;
3) обертання сфери.

• Створює рухомі проєкції на стіни та стелю.
• Джерело світла: 4 світлодіодні лампи.
• Режими роботи: 3 кнопки (повернення, біле світло, різнобарвне світіння).
• Напруга: 5 В.
• Живлення: USB-кабель або 4 батарейки ААА (до комплекту не входять).
• Матеріал: пластик.
• Колір корпусу: фіолетовий
• Розміри: 13 см x 13 см x 14.5 см.
Комплектація:
- проектор зоряного неба обертовий Star Master Dream rotating projection lamp;
- напівпрозорий матовий ковпак;
- USB кабель живлення;
- картонне паковання; Подарунок від магазину))
Чим ми кращі за наших конкурентів?
• Відсилання в день замовлення!
• Накладений платіж без передоплат!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на нові! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673, 0502784303 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
- Ціна: 250 ₴











