Дитячий надувний басейн Intex 58431 улюбленець дітлахів від 3 до 8 років. Фантастичний дизайн і незвичайний орнамент стінок басейну з ефектом «синій металік» перетворює виріб із ПВХ на об'єкт позаземної цивілізації. Дизайнери фірми Intex (Інтекс) зробили диво! Стильна форма басейну є зразком дизайну дитячих надувних басейнів. Заворожливий вигляд і прекрасний м'який вініл не залишить байдужим ні дітей, ні дорослих. Та й розміри чаші дають змогу приймати водні процедури дітям і дорослим одночасно. Басейн Інтенс 58431 виготовлений у формі 3 повітряних камер із зливним клапаном у днищі.
Басейн надувний для діток від 3 до 8 років.
Характеристики басейну Intex 58431:
Розміри: діаметр 188 см.
Висота: 46 см.
Об'єм: 808 л (за 80% наповнення)
Товщина стінок: 0.32 мм
Насос: купується окремо.
Колір: синій.
Матеріал: високоякісний вініл;
Вага в упаковці: 2,58 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Intex |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага товару | 2.7 |
| Вид | Басейн |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 46.0 см |
| Габарити: висота | 32 |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Діаметр | 160.0 см |
| Обсяг | 808.0 л |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴





