Дитячий надувний Басейн зі знімним дахом 57470
Дитячий надувний басейн зі знімним надувним тентом від сонця. Басейн зроблений із міцного вінілу. У ньому можуть купатися як дорослі, так і дітки.
Барвистий басейн яскравого забарвлення принесе багато радості Вашим дітям. Широкі бортики, попередять від травм. Від яскравих сонячних променів врятує надувний дах. У басейні Intex 57470 діти зможуть відчути себе як у маленькій ігровій кімнаті. Для більшого ефекту можете додати трохи надувних іграшок.
Характеристики басейну Intex 57470:
Розміри басейну: 157 x 157 см.
Висота басейну: 38 см (122 см з тентом).
Місткість басейну: 280 л.
Максимальний рівень води: 24 см.
Товщина вінілу: 0,25 мм.
Вага упаковки: 4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Intex |
| Вага | 4.0 кг |
| Вага товару | 3.42 |
| Вид | Басейн |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 38.0 см |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Довжина | 157.0 см |
| Обсяг | 280.0 л |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 157.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴



