Дитячий надувний басейн Intex 57412 — «Веселі кільця».
Три різнобарвних надувних бортики мають яскраве та красиве райдужне забарвлення. Таке забарвлення дуже подобається дівчаткам. Басейн призначений для дітей від 3 років. Надувне дно робить перебування в басейні дуже комфортним. А якщо додати в басейн надувних іграшок для ігор у воді, дитину буде дуже складно витягнути з басейну Intex (Інтекс).
Басейн надувний Веселка для діток від 1 до 3 років.
Характеристики басейну Intex 57412:
Розміри: діаметр 114 см.
Висота: 25 см.
Об'єм: 173 л (за 80% наповнення)
Товщина стінок: 0.25 мм
Насос: купується окремо.
Колір: різнобарвний.
Матеріал: високоякісний вініл;
Вага в упаковці: 1,2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Басейн |
| Висота | 25.0 см |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Габарити: висота | 23 |
| Колір | Різнобарвний |
| Бренд | Intex |
| Габарити: довжина | 24.5 |
| Вага товару | 0 |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Обсяг | 173.0 л |
| Діаметр | 114.0 см |
| Вага | 1,2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴




