Дитячий великий басейн ігровий надувний центр Акваріум на 340 л

Надувний басейн для дітей
Надувний басейн для дітей "Акваріум" із міцного та м'якого вінілу. Обладнаний трьома повітряними камерами з подвійними клапанами. Повітряний насос купується окремо. Довжина — 159 см. Ширина — 159 см. Висота — 50 см. Товщина вінілу — 0,3 мм Об'єм — 340 л (у разі заповнення 80%) Зливний клапан Ремкомплект У коробці Вага — 11,1 кгЧим ми кращі наші конкурети?
• Відсилання на день замовлення!
• Накладене плаття без передоплату!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на нові! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673, 0679637303 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Басейн |
| Висота | 50.0 см |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 28 |
| Бренд | Intex |
| Ширина | 159.0 см |
| Габарити: довжина | 47 |
| Вага товару | 3.73 |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувні |
| Довжина | 159.0 см |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Загальний розмір | 159х159х50 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Обсяг | 340.0 л |
| Вага | 3.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴



