
Портативна колонка велика з мікрофоном акустична система Goldteller GT-5060 з караоке та підсвічуванням.
8 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: GT-5060
Потужна Акустична система 2*80 Вт 2 мікрофони Goldteller GT-5060 RGB LED USB/SD/FM/Bluetooth чорна
Акустична система з мікрофоном Goldteller GT-5060 USB/TF/FM/Bluetooth
Goldteller GT-5060 має потужні динаміки, які забезпечують дуже якісне та досить гучне звучання! Завдяки вбудованому акумулятору акустика може пропрацювати до 5 годин. Зручна ергономічна ручка, міцний стильний корпус — колонка ідеально підходить для використання на природі та в поїздках. Портативна акустична система Goldteller GT-5060 у пластиковому корпусі відтворює музику з мікроSD-карток пам'яті або USB-флешок, а також із будь-яких пристроїв, що підтримують функцію Bluetooth. Колонка має світлодіодну RGB-підсвітку сітки динаміків.

Характеристики:
Потужність: 1200 Вт
- Потужність RMS: 2*80 Вт
- Опір: 4 Ом
- Динамік: НЧ 2*8"+ ВЧ 1"
- Чутливість: 97 дБ
- Частотний діапазон: 40-20000 Гц
- Цифровий LED-дисплей: Є
- Медіаплеєр: USB/AUX/TFcard/Bluetooth/FM-тюнер
- Роз'єми: 3*Jack 6.3, min Jack, TF, SD, USB
- Еквалайзер: Є
- Регуляція Bass, Treble: Є
- Бездротове під'єднання й передавання аудіо через Bluetooth
- Радіомікрофон: 2 шт.
- Регулятор гучності мікрофона: Є
- Функція TWS: Є
- Мікрофонні входи: 2*1/4" джек
- Інструментальний вхід: 1/4" джек

- Функція пріоритету мікрофона: Є
- Регульована LED-підсвітка динаміка: Є
- Пульт ДК: Є
- Вбудований акумулятор: Є
- Індикація заряду батареї: Є
- Ємність акумулятора: 7200 mA/год
- Час відтворення: 5-6 годин
- Час заряджання: ~ 5 годин
- Пластиковий ABS-корпус
- Тип живлення: Від акумулятора/220V
- Джерело мережі: AC 110-240 В / 50-60 Гц
- Розмір колонки: 280 х 290 х 720 мм
- Розмір коробки: 370 х 390 х 780 мм
- Вага колонки: 11.4 кг
- Вага з упаковкою: 13.2 кг

Радіомікрофон:
Кількість: 1 шт.
- Тип радіосистеми: VHF
- Дальність роботи мікрофона: до 30 метрів
- Живлення мікрофона: 2 батарейки типу АА
- Функція пріоритету мікрофона над музикою
- Комплектація:
- Акустична система
- Пульт ДК
- Радіомікрофон (1 шт.)
- Інструкція
- Шнур живлення
- Паковання
Чим ми кращі наші конкуренти?
• Відсилання на день замовлення!
• Накладене плаття без передоплату!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на новий! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goldteller |
| Тип | Бездротовий |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність | 80 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Чутливість | 97 дБ |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 11.4 кг |
- Ціна: 8 500 ₴











