
Монопод-штатив Yunteng YT-1288, Вluetooth кнопка, телескопічна ручка, функція Zoom. Селфи-палка.
770 ₴
- Немає в наявності
- Код: YT-1288205
Монопод-штатив Yunteng YT-1288, Вluetooth кнопка, телескопічна ручка, функція Zoom. Селфи-палка.
Відсилання до будь-якого міста України без передоплат!
Монопод Yunteng — це професійна селфі палиця, призначена як для повсякденного використання, так і для туристів, екстремалів, спортсменів тощо.

Ця модель монопода обладнана Bluetooth кнопкою, за допомогою якої можна керувати пристроєм. Цей пульт, у разі потреби може бути відстебнутий від монопода, Вам не доведеться докуповувати до нього батарейки, тому що пульт обладнаний вбудованим акумулятором!
Монопод Yunteng втілює в собі всі переваги інших моделей штативів для селфі, ось основні з них:
- Bluetooth — пульт;
- Нековзна прогумована ручка;
- Зроблено з алюмінієвого сплаву та пластику;
- Не боїться води;
- У складеному стані 42,5 см і розкладається до 125 см;
- Підходить для всіх камер вагою до 1,5 кг, які мають гніздо для штатива;
- Знімання фото або відео з будь-яких важкодоступних ракурсів.
ПЕРЕВАГИ:
- Висока якість;
- Міцна фіксація всіх секцій;
- Велике охоплення знімання через довжину монопода у 125 см;
- Можливість використання в морській воді;

- Телефону
- Фотокамери
- Go Pro
ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:
- Екстремальних умов;
- Катанію на лижах, сноуборді;
- Стрибків;
- Активного вигляду відпочинку.
У верхній частині розташована голова зі стандартним болтом кріпленням для камер, на яку можна встановити всі сумісні пристрої. Максимальна вага, на яку розрахований монопод, — це не багато ні об 1,5 кілограма. Голову монопода можна виставити під потрібним вам кутом, кут нахилу становить 180 градусів і регулюється фіксатором.
Також для зручності в голову вмонтоване сферичне дзеркало, яке допоможе правильно тримати монопод, якщо ви будете фотографувати.
До комплекту постачання входить пружинний фіксатор для смартфонів, завдяки цьому його можна використовувати з іншими штативами або кріпленнями-аксесуарами для фото відеокамер.

• Чотирисекційний складаний монопод
• Блокування в розкладеному стані на потрібній довжині
• Обертове кріплення
• Матеріал: сталь, пластик
• Довжина: 42,5 — 125 см.
• Максимальна вага камери: 1,5 кг
• Вага: 235 гр.

- Монопод Yunteng YT1288.
- Тримач універсальний для смартфонів.
- Пульт.
- Кабель для зарядки USB-microUSB
- Шнурок.
Чим ми кращі наші конкуренти?
• Відсилання на день замовлення!
• Накладене плаття без передоплату!
• У разі несправностей упродовж 14 днів, ми замінимо Вам на нову! (чого не зроблять більшість продавців)
• Перевірка товару перед відправленням!
Залишилися питання?
Тел/Viber/Telegram 0935258673 Ігор
Тел/Viber/Telegram 0930215479 Олена
| Основні | |
|---|---|
| Особливості | Дистанційне управління |
| Тип | Монопод для селфи |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1250 мм |
| Довжина у складеному стані | 420 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Yunteng |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
- Ціна: 770 ₴











