Дитячий надувний басейн «Червоний» Intex 57422
Дитячий надувний басейн Intex 57422 — одна з найчудовіших моделей! Барвистий басейн Інтекс 57422 має дуже м'які надувні борти, які, крім комфорту, гарантують повну безпеку дитини під час ігор у воді. Модель призначена для дітей від 3 років і для їхньої зручності забезпечена рифленим надувним дном, яке у воді дає гарні відблиски. Наповніть басейн надувними іграшками — і дитина забуде про все на світі. Басейн Intex (Інтекс) виготовлений із міцного ПВХ нового покоління.
Басейн надувний Веселка для діток від 1 до 3 років.
Характеристики басейну Intex 57422:
Розміри: діаметр 147 см.
Висота: 33 см.
Об'єм: 335 л (за 80% наповнення)
Товщина стінок: 0.25 мм
Насос: купується окремо.
Колір: різнобарвний.
Матеріал: високоякісний вініл;
Вага в упаковці: 1,7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Басейн |
| Висота | 33.0 см |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Габарити: висота | 33 |
| Бренд | Intex |
| Габарити: довжина | 30 |
| Вага товару | 1.7 |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Обсяг | 335.0 л |
| Діаметр | 147.0 см |
| Вага | 1.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴




